Rečníci

Katarína Kovalčíková

Trénerka pre Power Training a Speak Up!
Tvorivé (seba)prezentovanie
HAPPY co WORKSHOPS 13:15 - 14:15

Dve vášne z môjho profesionálneho života: osobný rozvoj a rečníctvo. Pre mňa idú ruka v ruke, vzájomne sa dokážu obohatiť. V tejto súvislosti viem pomôcť dosiahnuť klientom potenciál a naučiť sa prezentovať s ľahkosťou a dôverou.

Som vášnivou rečníčkou a prostredníctvom tzv. speechmentoringu pomáham ľuďom efektívne a autenticky vystupovať na verejnosti. Ako členka medzinárodnej rečníckej organizácie som sa zúčastnila viacerých súťaží a získala titul európskeho šampióna 2012. Štyri roky som tiež hlavnou trénerkou pre PowerTraining, intenzívny a jedinečný dvojdňový program, ktorý je zostavený tak, aby transformoval jednotlivcov aj firmy.
 
Misiou PowerTrainingu je zlepšiť životy jeho účastníkov a kultúru firmy tým, že im umožní uvedomiť si ich skutočný potenciál, zistiť, čo znamená „ísť na 100%“, objaviť svoju víziu a naučiť sa za ňu bojovať. Často tvrdím, že človek je sám sebe jediným kľúčom a zároveň prekážkou k úspechu, šťastiu a naplneniu.
Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Hmm, z tých praktickejších výtvorov to bol dizajn tréningu prezentačných zručností na mieru. Menej praktický bol pokus o misku z terakoty :)

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Rada pečiem. Fascinuje ma, že zo zdanlivo nesúrodých surovín vznikne niečo, čo je okrem mňa a psa ochotný zjesť aj niekto iný. :) Okrem toho rada píšem texty, tvorím vzdelávacie programy a vymýšľam nápadité reči. Milujem, keď sa mi podarí zhmotniť niečo, čo sa na začiatku zdalo byť len obyčajným rojčením. Najtvorivejšia som pod tlakom.

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

Mne funguje toto: vybičujem mozog do maxima, premýšľam, brainstormujem, stimulujem ho (otázkami!), mindmappujem.. a potom sa na to vykašlem. Zvyčajne mi to zrazu docvakne, keď to najmenej čakám (v sprche, pri káve, na lavičke v parku).

4 Kedy cítite, že ste šťastná v práci?

Keď som vo flow. Nevnímam čas, smäd, hlad, všetko mi ide od ruky a hlavne ma to baví. Vtedy som šťastná v práci.

5 Čo je pre vás šťastie?

Šťestí? Muška jenom zlatá! :)

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.