Rečníci

Lukáš Horák

CEO, Digitálna Agentúra Plat4M
Ako otestovať, či váš nápad má šancu prežiť v reálnom svete
HAPPY co TALKS 10:50 - 11:10
Lukáš je spoluzakladateľ, CEO a hlavný dizajnér digitálnej agentúry Plat4M. Od roku 2001 tvrdo pracuje s vášňou na budovaní spoločnosti, ktorú pôvodne tvorila iba prezentácia jeho osobného portfólia. V súčasnosti je digitálna agentúra Plat4M jedna z najvýznamnejších na Slovensku a má portfólio, ktoré sa môže pochváliť najviac rešpektovanými oceneniami na svete.
 
Lukáš sa za posledné roky podieľal na projektoch ako dizajnér, programátor, informačný architekt, kreatívny riaditeľ, tvorca animácií či projektový manažér pre desiatky slovenských aj medzinárodných klientov vrátane Avon, Eurovea, Schwarzkopf, Tescoma, Penta Investment či Tatravagónka. V roku 2011 založil pobočku Plat4M Digital v Miami a tento rok založil pobočku Plat4M Digital v Londýne, kde spoločnosť poskytuje služby zaujímavým zahraničným klientom.
 
Lukáš je vo voľnom čase veľmi aktívny. Od svojich 14-tich rokov sa venuje bojovým športom, kde dosiahol nemalé úspechy. Okrem viacnásobného majstra Slovenska či finalistu európskeho pohára v kickboxe sa môže pochváliť aj množstvom profesionálnych zápasov v thajskom boxe a K1. Lukáš je certifikovaný tréner v kickboxe a vychoval aj zopár úspešných zápasníkov vrátane majstrov Slovenska. Vo svojich 12-tich rokoch sa začal učiť hrať na gitaru a dodnes to patrí medzi jeho záľuby. Pred pár rokmi sa začal venovať aj hre na bicích a veľmi pomaličky pracuje na svojom hudobnom albume, ktorý by raz chcel nahrať úplne sám. 
Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Súčasne robím na 10 až 15 projektoch pre klientov z Ameriky, Anglicka, Afriky, Čiech a Slovenska, takže sa mi na to ťažko odpovedá.

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Najradšej dizajnujem. To je asi jediná časť mojej práce, kde mám pocit, že niečo reálne robím. Mimo práce veľmi rád bubnujem, hrám na gitare a skladám hudbu.

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

To sa mi nestáva :)

4 Kedy cítite, že ste šťastný v práci?

Keď mojou zásluhou vytvoríme dobrý projekt. Ešte viac ma vie potešiť, keď získame nejaké prestížne svetové ocenenie.

5 Čo je pre vás šťastie?

Každý si je strojcom svojho šťastia.

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.