Rečníci

Lýdia Sirotová

Chief Culture Officer, McROY Group, Happy Company
Zabitá kreativita – zločin proti ľudskosti
HAPPY co TALKS 09:30 - 09:50

Ako certifikovaná koučka (ECPC, Ericskon College; NLP Practitioner) sa cez life koučing dostala s klientmi k témam pracovného stresu, nudy či nedocenenia, či k túžbe po naplnení a sebarealizácii.

A tak vznikol aj projekt Happy Company, za ktorým Lýdia stojí. Happy Company je o šťastí  ľudí v práci a o šťastných firmách. Lýdia koučuje a vedie Prieskum a Konferenciu Happy Company, workshopy a na Univerzite Komenského vyučuje predmet Šťastie v práci.
 
Spoluvytvorila vzdelávací program Značka si Ty, ktorá pomáha vybudovať si silnú osobnú značku a založiť úspech na svojej jedinečnosti.
 
V personálnej spoločnosti McROY Group sa ako Chief Culture Officer venuje vytváraniu šťastnej a tvorivej firemnej kultúry.
 
Je presvedčená, že keby mal každý človek možnosť a odvahu dávať zo seba to najlepšie, čo v ňom je, naplno prejaviť svoj potenciál, malo by to mimoriadne pozitívny vplyv nielen na jeho prácu ale i na jeho život.
Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Ešte stále dotváram – Konferenciu Happy Company 2013.

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Veľmi ma baví, keď príde idea a potom ju prepájam s ľuďmi do netradičných projektov, ktoré slúžia rozvoju ďalších ľudí či firemnej kultúry. Bola by som rada, kebyže raz môžem povedať, že sa tvorivo realizujem písaním kníh, ktoré ale nosím zatiaľ len v hlave:)

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

Mojou múzou je vnútorná radosť. Tá prichádza, keď si kreslím, tancujem, rozprávam sa s fajn človekom, behám so psom v prírode. Inak, tvorivosť sa mi nezvykne zasekávať, ak mám chvíľu tvorivé ticho, viem, že je to ticho pred tvorivou búrkou (brainstorming:)

4 Kedy cítite, že ste šťastná v práci?

Keď vidím, cítim, počujem, že sa v niekom po mojom tréningu, koučingu, prednáške či evente niečo pozitívne zmenilo a úplne žiari. Tiež, keď cítim podporu zhora a mne sa ľahko podarí zrealizovať ideu, ktorá nebola názorom väčšiny, no zmení pravidlá hry k lepšiemu.

5 Čo je pre vás šťastie?

Šťastie ide spolu s vďačnosťou za všetko, čo a koho mám v živote. Tu a teraz.

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.