Rečníci

Milan Dubec

Generálny riaditeľ, Predseda predstavenstva Azet, a.s.

Milan Dubec je zakladateľom a až doteraz pôsobí ako Predseda predstavenstva a Generálny riaditeľ spoločnosti Azet.sk, a.s.. Portál Azet.sk je dlhodobo jednotkou slovenského internetu.

Už v roku 1997, počas štúdia na strednej škole, začal zbierať prvé skúsenosti s internetom. Po prvých týždňoch založil službu Zoznamka. Po ukončení štúdia v roku 1999 ešte ako nepodnikateľ spustil Pokec.sk. V roku 2000 vznikol portál Azet.sk, pod ktorý sa pričlenili už existujúce služby. Milan Dubec aj naďalej pôsobí v pozícii generálneho riaditeľa a spolumajiteľa spoločnosti.

Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Osobne včera večer sme dokončili business plán na rok 2014, čo si vyžiadalo veľkú dávku kreativity, pri raste počtu služieb, ktorý máme. Z takých aktuálnych produktov, Bistro.sk, byty.sk, nehnutelnosti.sk… a chystáme novú verziu cenového porovnávača superdeal.sk. Neustále nové veci na Pokeci… je toho dosť a je to nikdy nekončiaci proces.

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Zbožňujem, keď pripravujeme nové produkty a môžem sa tohto procesu zúčastňovať. Naďalej rad prispievam k zlepšovaniu jednotlivých produktov. Väčšinu z našich služieb používam tak často, ako je to možné a hľadám spôsoby, ako zlepšiť produkt pre používateľov - čiže aj pre mňa. To je to, čo ma na tejto práci baví.

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

Ženie ma dopredu chuť urobiť niečo veľké a úspešné, niečo čo, sa bude ľuďom páčiť, uspokojí ich potreby. Keď sa tvorivosť zasekne, tak tu mam v Azete 200 kolegov a tak tu bude vždy niekto, kto srší nápadmi a to človeka naštartuje. Osobne veľa dobrých nápadov dostávam, keď mám kľud a čas myslieť - keď ma nikto a nič neruší. Väčšinou to je ranná sprcha, pripadne keď sa vozím na pase v posilke :)

4 Kedy cítite, že ste šťastný(á) v práci?

Vždy ma nadchne, keď naše služby rastu a používa ich významný počet používateľov. Znamená to, že to čo robíme dáva zmysel a nerobíme to zbytočne. Na druhu stranu trpím nekonečným pocitom, že stále nie je nič dosť dobre a mame čo zlepšovať. To ma ženie nonstop dopredu.

5 Čo je pre vás šťastie?

Vždy ma naplní šťastím, keď sa vydaria plány alebo keď to čo robíme, má úspech u používateľov. Každý jeden deň je zložený z mnohých okamihov šťastia a je len na nás, koľko ich zažijeme.

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.