Rečníci

Svetlana Dankovičová

Banque Privée Edmond de Rothschild Europe

Absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave považuje ekónomiu za univerzálne vzdelanie a peniaze sú pre ňu ekvivalentom slobody. V súkromí je liberálna, v práci ultrakonzervatívna bankárka. Relaxuje pri športe a má rada operu. Jedným z jej životných kréd je: Jednotlivec je vždy výnimka. Všetci nemôžu… Ale niekto môže.

Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Pre bankára, ktorý pracuje tak trochu vo virtuálnom svete čísiel, je toto pomerne ťažká otázka. Za svoj milovaný vytvor ale považujem Reprezentačný office v Bratislave a aj v Prahe, ktorý som vybudovala od zariadenia priestorov až po vystavanie teamu mojich kolegov. Kľúčovou súčasťou celého tohto výtvoru je ale portfólio mojich klientov. Dnes je to rôznorodá, ale veľmi zaujímavá skupina výrazných osobností česko-slovenského podnikateľského života.

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Najradšej tvorím nové spojenia. Vždy som prekvapená, ako je možné, že ľudia, ktorí podľa mňa k sebe patria, sa ešte nepoznajú. Vznikajú z toho krásne nove projekty, zmysluplné spojenia na podnikateľskom, ale aj privátnom základe.

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

Mojou múzou sú moji blízki. Mam skvelých priateľov, kolegov a spoločníkov, ktorí ma vždy vedia naštartovať. Ďalej je to príroda, moji psy, šport, zmena prostredia, cestovanie.

4 Kedy cítite, že ste šťastná v práci?

Práca je pre mňa naozaj obrovským zdrojom pocitov šťastia a spokojnosti. Mám rada úspech a veľmi sa z neho teším. V mojom prípade je to spokojnosť klientov. Ich satisfakcia je pre mňa odmenou.

5 Čo je pre vás šťastie?

Pre mňa je šťastie veľmi dôležité. Nestačí mi spokojnosť. Pocity šťastia dávajú môjmu životu zmysel a potvrdzujú, že robím veci správne.

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.