Rečníci

Zuzana Karpinská

Prezidentka, ICF
Ako problémy (ne)riešiť
HAPPY co WORKSHOPS 13:15 - 14:15

V súčasnosti je prezidentkou ICF na Slovensku. Venuje sa koučovaniu manažérov na rôzne témy osobnej efektivity. Ona sama bola 14 rokov riaditeľkou personálnej agentúry a súčasne externe pracovala v Slovenskej akadémii vied, kde sa venovala výskumu štruktúr myslenia a prednášala na Univerzite Komenského. Ako vedecká pracovníčka, manažérka a matka sa dôsledne venovala rovoju vlastnej osobnej efektivity a pred 7 rokmi sa rozhodla, že v tejto oblasti bude pomáhať svojim kolegom. Vedie facilitácie firemných stretnutí a tímové koučingy,  workshopy, semináre a tréningy na témy osobnej efektivity, líderských zručností a komunikácie. Je zanietenou rečníčkou na konferenciách.

Speaker image
1 Čo ste naposledy vytvorili?

Spolu s Denisou Kmecovou sme stvorili Business Coaching College – medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu pre ľudí z biznisu. Prvý modul bude bežať v januári. A veľmi sa z toho tešíme.

2 Ako sa najradšej tvorivo realizujete?

Rada vytváram vysvetlenia. Niektoré veci veľmi ťažko chápem a keď sa mi to konečne podarí, tak mi hneď napadá, ako by sa to dalo povedať jasnejšie a jednoduchšie. Moja profesionálna hodnota je vlastne v tom, že robím veci pre ľudí jasnejšími. A ešte rada vytváram keramiku veľmi nízkej umeleckej hodnoty, ale tým sa neživím.

3 Čo je vašou múzou? Čo robíte, keď sa vám tvorivosť zasekne?

Robím všelijaké dekadentné činnosti, ktoré intelektuáli o sebe nezverejňujú – napr. si pozriem Pána prsteňov (desiaty krát), sedím päť hodín pred Discovery (a polovicu času z toho prespím) alebo, naopak, sa zničím v posilňovni.

4 Kedy cítite, že ste šťastná v práci?

Som šťastná, keď facilitujem stretnutie “zaseknutého” tímu a po 5 hodinách začnú veci plynúť, začnú byť možné dohody a veci sa dávajú do pohybu. Som šťastná, keď po tréningu za mnou prídu ľudia a povedia mi, že to bolo naozaj užitočné a berú si do života niečo skutočné. A som šťastná, keď ľudia, ktorých koučujem, prerábajú svoje životy tak, že menej trpia a viac sa tešia.

5 Čo je pre vás šťastie?

Vedomie, že ľudia, ktorých milujem, ma milujú tiež.

Close
O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.

Blog/Novinky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quis, ad, voluptatibus eligendi alias amet laudantium nemo molestiae nobis eos suscipit tenetur minus rem qui earum velit mollitia tempora. Cupiditate, maxime.